nesignováno - Vesnice na kopci

Olej na kartonu, 53x71 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton v rohu odlomen

nesignováno
10192. Vesnice na kopci
Dražba ukončena:27.04.2017 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč