nesignováno - Venkovní krčma

Oleje na dřevě, 18x28 cm. Nesignováno. Rámováno.

nesignováno
71549. Venkovní krčma
Dražba ukončena:26.01.2022 20:51:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč