nesignováno - Variace na čínský motiv

Kombinovaná technika, 48x38 cm, nesignováno, datováno 63, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen

nesignováno
15413. Variace na čínský motiv
Dražba ukončena:24.01.2018 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč