Nesignováno - V přístavu

Olej na plátně, 54x63 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

Nesignováno
114260. V přístavu
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč