nesignováno - V kuchyni

Olej na plátně, 22x18 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
300963. V kuchyni
Dražba ukončena:23.09.2019 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč