nesignováno - Šogůnova vášeň

Tempera na hedvábí nalepeném na lepence, 28 x 21 cm, nesignováno, rámováno v umělecké paspartě pod sklem v tenkém vkusném rámu,
Zobrazená erotická scéna asijské provenience s počátku 20. století je citlivou ukázkou japonských umělců, jež dokázali i na malém formátu zobrazit dostatek detailů, které vtahují diváka i po 100 letech do děje.
Obdobná takto kvalitní díla jsou úspěšně dražena na západních trzích s uměním a zájem zejména ze strany asijských sběratelů neustále narůstá. Navíc u předloženého díla lze již nyní vzhledem k vysoké kvalitě předvídat vysokou hodnotu. Dílo původně pochází z výborné umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Jemné citlivé a vynikající erotické asijské dílo.

nesignováno
56626. Šogůnova vášeň
Dražba ukončena:04.03.2021 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč