nesignováno - Služebná - Kopie podle holandského mistra

Olej na plátně, 30x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
68451. Služebná - Kopie podle holandského mistra
Dražba ukončena:31.10.2021 20:44:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč