Český malíř 1. pol. 20. stol. - Shromáždění u radnice

Olej na kartonu, 46x36 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
84975. Shromáždění u radnice
Dražba ukončena:26.10.2022 20:57:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč