Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Nesignováno, akryl na plátně, 48 x 68 cm, rámováno v umělecké italské paspartě do moderního italského rámu s dukátově zlatou patinací povrchu. Autor zachytil v duchu moderní malby brzké ráno s koloritem přístavních budov na pobřeží, hornatou krajinou v pozadí a typickými rybářskými čluny včetně rybářů chystajících si rybářské sítě. Nesměle se prodírajícími slunečními paprsky je prozářen pás mořské hladiny dokonale barevným použitým spektrem umělce citlivého k okamžiku začínajícího dne. Mistrovsky provedená vysoce kvalitní galerijní italská práce poučeného mistra. Reprezentativní dílo s vysokým uměleckým a investičním potenciálem! Obraz původně pochází ze skvělé sbírky českých krajanů žijících ve Vídni.