nesignováno - Podzimní les

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29747. Podzimní les
Dražba ukončena:28.03.2019 18:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč