nesignováno - Pasačka

Olej na dřevu, 25x28 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
21234. Pasačka
Dražba ukončena:27.06.2018 20:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč