nesignováno - P. Maria bolestná

Olej na plátně, 60x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
75893. P. Maria bolestná
Dražba ukončena:27.04.2022 23:07:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč