Střední Evropa 19. stol. - Madona s příbuzenstvem Krista

Olej na plátně, 182x115 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 182 cm

Střední Evropa 19. stol.
97964. Madona s příbuzenstvem Krista
Dražba ukončena:02.07.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč