nesignováno - Na tržišti

Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
302026. Na tržišti
Dražba ukončena:08.11.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč