nesignováno - Muž po boji

Bronz, výška s podstavcem 10 cm. Nesignováno. Podle Umírajícího Gala z Pergamonu, který se nyní nachází v Kapitolském muzeu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
301490. Muž po boji
Dražba ukončena:15.10.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč