nesignováno - Konvolut 6 litografií - Zvířata

Litografie, 26x36 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Některé listy poškozeny.

nesignováno
58111. Konvolut 6 litografií - Zvířata
Dražba ukončena:14.04.2021 21:02:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč