Papír, 31x20 cm, Neznačeno.
Stav: Mírně poškozeno.
Nejdelší strana: 31 cm
Akcie z roku 1929 Colt's Patent Fire Arms Manufacturing Company a akcie z roku 1968 Sunray DX Oil Company.