Nesignováno - Konvolut 2 akcií z let 1929 a 1968

Akcie z roku 1929 Colt's Patent Fire Arms Manufacturing Company a akcie z roku 1968 Sunray DX Oil Company.

Papír, 31x20 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nesignováno
78115. Konvolut 2 akcií z let 1929 a 1968
Zbývá:18 dnů, 4 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč