Nesignováno - Klečící poloakt

Sádra, 32 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Nesignováno
49869. Klečící poloakt
Dražba ukončena:07.10.2020 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč