nesignováno - Jižní městečko

Olej na kartonu, 30x30 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
10942. Jižní městečko
Dražba ukončena:01.06.2017 22:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč