nesignováno - Jezdkyně

Litografie, 42x34 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
26430. Jezdkyně
Dražba ukončena:16.01.2019 20:50:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč