Rusko 19. stol. - Ikona sv. Mikuláš Myrský

Tempera na dřevě 36x32 cm. Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 36 cm

Rusko 19. stol.
98063. Ikona sv. Mikuláš Myrský
Dražba ukončena:02.07.2023 21:11:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč