nesignováno - Honosné zátiší s ovocem

Olej na plátně, 58x153 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

nesignováno
48777. Honosné zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.08.2020 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč