nesignováno - Dívky před kostelem

Olej na plátně, 111x100 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 111 cm

nesignováno
91997. Dívky před kostelem
Dražba ukončena:12.03.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč