MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 47x15 cm, nesignováno, nerámováno.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
12243. Dívčí akt
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
limit (20.09.2017 18:28:16)
1016
1 800 Kč
1011
1 700 Kč
limit (20.09.2017 18:25:55)
2430
1 700 Kč
1011
1 600 Kč
limit (20.09.2017 18:25:20)
2430
1 500 Kč
1011
1 400 Kč
limit (20.09.2017 17:25:11)
2430
1 300 Kč
limit (20.09.2017 17:25:10)
1016
700 Kč
limit (20.09.2017 13:31:11)
1016
600 Kč
610
500 Kč
1016