nesignováno - Dívčí akt

Olej na dřevě, 47x15 cm, nesignováno, nerámováno.

nesignováno
12243. Dívčí akt
Dražba ukončena:20.09.2017 18:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč