Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Nesignováno, olej na dřevě, 17 x 23 cm, rámováno v uměleckém bohatě ornamentálně plasticky zdobeném rámu s mošnou patinací. Obraz původně pochází ze skvělé umělecké sbírky židovských sběratelů z Budapešti. Tito, aby ochránili své sbírky před rabováním, nechávali často z obrazů signatury odstraňovat, nebo obrazy přemalovat. Ve sbírce bylo hodně obrazů od francouzských malířů. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto zajímavého díla. Rare!