nesignováno - Beduín na poušti v Alžíru

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Nesignováno, olej na dřevě, 17 x 23 cm, rámováno v uměleckém bohatě ornamentálně plasticky zdobeném rámu s mošnou patinací. Obraz původně pochází ze skvělé umělecké sbírky židovských sběratelů z Budapešti. Tito, aby ochránili své sbírky před rabováním, nechávali často z obrazů signatury odstraňovat, nebo obrazy přemalovat. Ve sbírce bylo hodně obrazů od francouzských malířů. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto zajímavého díla. Rare!

nesignováno
107507. Beduín na poušti v Alžíru
Dražba ukončena:20.12.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 08.12.2023 13:20:22 5943