nesignováno - Ateliér Sad - Plastika 7 reliéfních objektů města Teplice

Kombinovaná technika, 77x375 cm. Nesignováno. .

Stav: Mírně poškozeno.

nesignováno
62539. Ateliér Sad - Plastika 7 reliéfních objektů města Teplice
Dražba ukončena:29.07.2021 20:06:45
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč