nesignováno - Sova s úlovkem

Olej na plátně, 30x40 cm, rám.

Pozn.: Malba a rám místy poškozeny.

nesignováno
568. Sova s úlovkem
Dražba ukončena:25.09.2013 21:11:00
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč