nesignováno - Červánky nad městem

Olej na kartonu, 17x25 cm, rám, .

Pozn.: Rám místy mírně poškozen.

nesignováno
791. Červánky nad městem
Dražba ukončena:27.11.2013 22:18:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč