Německý malíř - Muž s kloboukem

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Německý malíř
59918. Muž s kloboukem
Dražba ukončena:26.05.2021 22:06:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč