MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Helma obecný kov, výška 18 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Německo počátku 20. stol.
55467. Hasičská helma
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
6680
1 100 Kč
limit (02.03.2021 21:14:07)
659
1 100 Kč
3953
1 100 Kč
limit (03.03.2021 19:56:28)
659
1 000 Kč
limit (02.03.2021 21:03:45)
659
900 Kč
826
800 Kč
659
700 Kč
8373
600 Kč
976
500 Kč
659