MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán s průsvitkou.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Německo konec 19.století
69973. Rezervistický korbel
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
9496
2 200 Kč
1610
2 100 Kč
9496
2 000 Kč
2710
1 900 Kč
9496
1 800 Kč
limit (15.12.2021 20:35:29)
2002
1 700 Kč
9496
1 600 Kč
limit (15.12.2021 20:35:26)
2002
1 500 Kč
9496
1 400 Kč
limit (15.12.2021 18:34:22)
2002
1 300 Kč
2107
1 200 Kč
8826
1 100 Kč
2107
1 000 Kč
2710