Německo konec 19.století - Dvoumiska s malými hudebníky

Nejdelší strana: 35 cm

Porcelán, výška 14 cm, délka 35 cm. Značeno nepůvodní Míšeňskou značkou- pravděpodobně Německo konec 19. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo konec 19.století
78254. Dvoumiska s malými hudebníky
Dražba ukončena:15.06.2022 22:24:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč