Německo 20. stol.

49964. Koflík s miskou

popis: Květinový dekor.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 07.10.2020 22:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč