Německo 1.třetina 20. století - Konvolut 114 čísel časopisu Der Cicerone 1910-1915

Časopis o rozměru 27,5x20,5 cm. Ročníky a výtisky:

1910- výtisk 1-24 vyjma čísla 18

1911- výtisk 1-24 vyjma čísel 12,20

1912- výtisk 11-24 vyjma čísel 11,21

1913- výtisk 1-24  vyjma čísla 11

1914- výtisk 1-24 vyjma čísel 18,19

1915- obsahuje výtisky 1,2,3,4,5/6,9/10

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 1.třetina 20. století
123517. Konvolut 114 čísel časopisu Der Cicerone 1910-1915
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč