Buddy - Nebezpečná houpačka

Litografie, 43x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Limitovaná edice 5/25. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list.

Buddy
61232. Nebezpečná houpačka
Dražba ukončena:14.07.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč