Neznámý autor - Na kamnech

Olej na překližce, 36x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Neznámý autor
106619. Na kamnech
Dražba ukončena:10.12.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

1 000 Kč 10.12.2023 17:08:34 13222