Moser - Flakon čtyřhranný

Čiré sklo, brus. Výška 14 cm. Značeno Moser.

Pozn.: Mírně poškozeno

Moser
305190. Flakon čtyřhranný
Dražba ukončena:13.06.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč