Monogramováno R.S. - Kytice ve džbánu

Kombinovaná technika, 54x42 cm. Monogramováno vlevo dole R. S. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

Monogramováno R.S.
109045. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:14.01.2024 20:32:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč