monogramováno nečitelně - Pod horami

Olej na plátně, 60x42 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
307489. Pod horami
Dražba ukončena:03.02.2021 20:24:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč