monogramováno nečitelně - Malí muzikanti

Olej na kartonu, 14x22 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně, datováno 1893. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
19870. Malí muzikanti
Dražba ukončena:26.04.2018 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč