monogramováno nečitelně - Horské jezero

Olej na plátně, 68x75 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

monogramováno nečitelně
61794. Horské jezero
Dražba ukončena:04.07.2021 21:07:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč