monogramováno nečitelně - Dáma v šatech

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
53641. Dáma v šatech
Dražba ukončena:17.12.2020 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč