Monogramováno MF - Brána zámku v Pardubicích

Olej na plátně, 35x22 cm. Signováno vpravo dole M. F. 1918. Rámováno.

Monogramováno MF
56295. Brána zámku v Pardubicích
Dražba ukončena:25.02.2021 20:53:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč