monogramováno JM - Starý strom

Olej na kartonu, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole JM. Rámováno.

monogramováno JM
58739. Starý strom
Dražba ukončena:29.04.2021 21:17:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč