monogramováno JK - Absolon 305

Olej na překližce, 12x11 cm. Monogramováno vlevo dole JK. 70. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno JK
305148. Absolon 305
Dražba ukončena:09.06.2020 20:30:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč