monogramováno JB - Stará značená plaketa: Dr. Miroslav Tyrš - Tvůrce Sokolstva

Bronz, mramor, průměr plakety 17 cm. Značeno J.B.

Pozn.: Mírně poškozeno.

monogramováno JB
59286. Stará značená plaketa: Dr. Miroslav Tyrš - Tvůrce Sokolstva
Dražba ukončena:19.05.2021 23:38:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč