Monogramováno IT - Procházka u rybníka

Olej na plátně, 29x42 cm. Monogramováno vpravo dole I. T. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Severský malíř přelomu 19/20. století.

69939. Procházka u rybníka
Dražba ukončena:15.12.2021 21:52:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč