Monogramováno BS - Planetky

Olej na kartonu, 58x48 cm. Monogramováno vpravo dole BS. 2004. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Monogramováno BS
61613. Planetky
Dražba ukončena:27.06.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč