monogramováno AT - Kytice bílých květů

Olej na plátně, 43x35 cm, monogramováno vpravo dole A.T. 39, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno AT
5712. Kytice bílých květů
Dražba ukončena:29.09.2016 21:49:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč