monogramováno A.F.

25394. Hlava

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x24 cm. Signováno vlevo dole A.F.. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:05:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 29.11.2018 21:59:57 2221
600 Kč 29.11.2018 15:32:59 4640